Pultos

Főbb feladatok:
– a la carte és rendezvényekhez való felkészülés, terítés
– hatékony értékesítéshez szükséges termékismeret mihamarabbi elsajátítása
– vendégek szakszerű és szívélyes kiszolgálása
– alkalmankénti felszolgálás kisegítése
– munkaterület rendezése, tisztán tartása
– rendszeres leltár, elszámolás segítése
Elvárások:
– empatikus, ember- és vendégcentrikus gondolkodás
– kreativitás, nyitottság újításokra és változásokra
– belső késztetés folyamatos tanulásra
– hatékony és precíz munkavégzés
– egyenes, tiszteletteljes kommunikáció a vendégek és kollégák irányába egyaránt
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– pozitív hozzáállás, kisugárzás
– szakma szeretete, korábbi vendéglátó tapasztalat
– angol/német/egyéb nyelvismeret
Amit kínálunk:
– lendületes, összetartó, vidám csapat
– stabil munkahely, családi tulajdonú és vezetésű étterem
– több évtizedes tapasztalat
– emberközpontú vezetői hozzáállás
– folyamatos csapatfejlesztés és mentor rendszer
– versenyképes fizetés
– napi étkezések biztosítása

pultos

Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx